Top 7 gier, które warto pobrać w systemie Android

Android to bardzo popularny system operacyjny dla smartfonów. Większość ludzi uwielbia grać w gry w swoich smartfonach. Ale są pewne gry, które nie są warte grania na telefonach komórkowych. Więc, tutaj wymieniłem niektóre z najlepszych gier, które są warte pobrania.

7. Dots

Dots to nowa gra od dewelopera “Pixl Labs”, która jest obecnie dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Gra ma świetną rozgrywkę i jest łatwa do zrozumienia. Ta gra ma wciągającą rozgrywkę, która utrzymuje użytkowników zajętych przez długi czas.

6. PUBG MOBILE

PUBG Mobile to gra opracowana przez słynną firmę zajmującą się grami o nazwie “PUBG Corporation”. Jest to jedna z najbardziej popularnych gier battle royale dla androidów. Ta gra jest bardzo podobna do słynnej gry Fortnite.

5. Clash Royale

Clash Royale to gra oparta na strategii, która jest rozgrywana między dwoma graczami. Jeden gracz jest znany jako król, a drugi jako generał. W tej grze król wykonuje wszystkie ruchy, a generał musi na nie odpowiedzieć. Jeśli król wygra, wtedy generał przegra.

4. Angry Birds 2

Angry birds 2 to jedna z najbardziej lubianych gier wśród dzieci. Gra jest grą logiczną i jest również uważana za jedną z najlepszych gier.

3. Subway Surfers

Subway surfers to gra, która została opracowana przez dewelopera Subverse Games. Jest to w zasadzie gra na deskorolce. Celem tej gry jest dotarcie do wyjścia poprzez przeskakiwanie z jednej platformy na drugą.

2. Flappy bird

Flappy Bird to prosta, ale wciągająca gra, która stała się wirusowa i sławna. Ta gra jest tylko ptak, który leci w powietrzu. Celem tej gry jest prowadzenie ptaka, aby uniknąć wszystkich przeszkód i dostać się do końca poziomu.

1. Pokemon Go

Pokemon Go to gra, która została opracowana przez firmę Niantic. Gra jest dostępna zarówno na androida jak i ios. W tej grze użytkownik musi wyjść na zewnątrz, aby złapać Pokemona.

Wnioski:

Tak więc, mam nadzieję, że podoba ci się te 7 najlepszych gier. Jeśli masz jakieś pytania związane z tymi grami, to nie krępuj się zapytać.