Top 5 Darmowe gry Android

Czy jesteś użytkownikiem android i kochasz grać w gry na swoim telefonie? Jeśli tak, to tutaj jest lista 5 najlepszych darmowych gier android, że musisz spróbować.

1. Asfalt 7

Asfalt 7 jest najbardziej popularna gra wyścigowa dla użytkowników android. Jest to jedna z najlepszych gier android, ponieważ ma niesamowitą grafikę i rozgrywkę. W tej grze, trzeba zakończyć misję i można odblokować nowe samochody i utworów.

2. Temple Run

Ta gra jest dość podobna do Asphalt 7. Ale jeśli nie wiesz, jak grać w Asphalt 7 to można grać Temple Run bez żadnych obaw. Jest to jedna z najlepszych gier android, ponieważ jest bardzo łatwy do gry i można pobrać tę grę za darmo.

3. Angry Birds

Jest to jedna z najlepszych gier android. Ma wiele tematów i poziomów do gry. Musisz kontrolować ptaka i strzelać do ptaków z procy. Jest to jedna z najlepszych gier android i można go pobrać za darmo.

4. Fruit Ninja

Fruit Ninja to kolejna najlepsza gra android. Jest to jedna z najlepszych gier android, ponieważ jest bardzo wciągająca. Musisz wyciąć owoce i będzie spadać w koszu.

5. Cut The Rope

Cut the rope jest jedną z najlepszych gier android. Musisz wyciąć liny i uniknąć bomb. Jest to jedna z najlepszych gier android dla dzieci i można ją pobrać za darmo.

Wnioski:
Są to najlepsze 5 darmowych gier android, które musisz spróbować. Więc powinieneś zacząć je grać i dobrze się bawić.