Top 10 darmowych gier na Playstation 3

Playstation 3 jest najlepszą konsolą wszech czasów i jest dostępna w przystępnych cenach. Jeśli jesteś graczem, to pokochasz funkcje i wydajność PlayStation 3. Oto 10 najlepszych darmowych gier na PS3.

FIFA 12

FIFA 12 jest najlepszą grą sportową wszech czasów i pokochasz jej rozgrywkę. Nowe cechy tej gry to ruchy graczy i taktyka. Jeśli chcesz zagrać mecz piłki nożnej, to FIFA 12 jest najlepszą opcją. Możesz stworzyć drużynę, dostosować wygląd zawodnika, a następnie rozegrać mecze online.

WWE 12

Jest to jedna z najlepszych gier o wrestlingu. Jeśli kochasz WWE i szukasz podobnej gry do grania, to WWE 12 jest najlepszą opcją. Ta gra ma takie same funkcje jak WWE 13. Jedyną różnicą jest to, że możesz grać przeciwko CPU, a jeśli grasz online, możesz również grać przeciwko innym graczom.

Tomb Raider

Tomb Raider jest jedną z najbardziej znanych gier wideo wszech czasów. Możesz grać w tę grę na dwa różne sposoby. Po pierwsze, możesz wybrać tryb dla jednego gracza i możesz ukończyć serię poziomów i zebrać skarby i możesz odblokować osiągnięcia i trofea.

Drugi sposób to tryb wieloosobowy, w którym możesz grać przeciwko innym graczom i wypełniać cele.

Gran Turismo® 5

Gran Turismo 5 to najlepsza gra wyścigowa wszech czasów. Możesz ścigać się samochodami, łodziami i samolotami, a także rzucać wyzwania innym graczom w sieci. Ma najlepszą grafikę, a rozgrywka jest naprawdę niesamowita.

Batman Arkham Asylum

Jeśli jesteś fanem Batmana, to jest to najlepsza gra dla Ciebie. Możesz grać jako postać Batmana i może zakończyć serię misji i można walczyć z wrogami. Ma najlepszą grafikę i rozgrywka jest naprawdę niesamowita.

Call Of Duty Black Ops 2

Jeśli jesteś fanem Call Of Duty, to musisz zagrać w tę grę. Możesz grać jako bohaterowie Call Of Duty i może zakończyć misje i może walczyć z wrogami.

Battlefield 3

Battlefield 3 to najlepsza gra z gatunku first person shooter i jeśli uwielbiasz w nią grać, to powinieneś spróbować tej gry. Możesz walczyć z innymi graczami i ukończyć cele.

Lara Croft & the Guardian of Light

Jest to najnowsza odsłona serii Tomb Raider. Możesz grać w nią jako Lara Croft i możesz wykonać serię misji i zebrać skarb, a także możesz pokonać potwory.

Wnioski:

Tak więc, są to 10 najlepszych darmowych gier na PS3. Jeśli chcesz grać w najlepszą grę, to powinieneś spróbować pobrać te gry.