Najlepsze z najlepszych gier Xbox 360, w które wciąż można grać

Xbox 360 jest jednym z najbardziej popularnych konsoli do gier i nadal jednym z najlepszych konsoli do gier. Teraz można łatwo uzyskać dostęp do gier, że miałeś grał w przeszłości. Oto niektóre z najlepszych gier Xbox 360, że można grać.

NBA 2K17

2K Sports stworzył serię NBA 2K, a gra, która jest teraz dostępna na Xbox 360 jest najlepszą wersją NBA 2K. Gra zawiera wiele nowych elementów rozgrywki i nowych trybów. Posiada również nowy tryb MyGM, który pozwoli Ci zbudować własną drużynę NBA.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Jest to jedna z najpopularniejszych gier typu first-person shooter w branży gier. Gra jest już dostępna na Xbox One i Xbox 360. Została wysoko oceniona za realistyczny system walki.

Dying Light

Dying Light to kolejna popularna gra typu horror first-person shooter. Jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych wszech czasów i jest dostępna na Xbox 360. Gra jest bardzo ceniona za wciągającą fabułę i grafikę.

Wiedźmin 3: Dzikie Łowy

Seria Wiedźmin to jedna z najpopularniejszych gier fabularnych w branży. Gra została opracowana przez CD Projekt Red i jest już dostępna na konsolę Xbox 360.

Assassin’s Creed Unity

Firma Ubisoft opracowała grę Assassin’s Creed Unity i gra jest już dostępna na konsolę Xbox 360. Gra jest jedną z najlepszych przygodowych gier akcji i zdobyła wiele nagród za swoją rozgrywkę.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Square Enix opracował Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i gra jest już dostępna na Xbox 360. Gra jest bardzo chwalona za niesamowitą grafikę i rozgrywkę.

Dead Rising 4

Dead Rising to jedna z najpopularniejszych gier o przetrwaniu zombie w branży gier. Jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w branży gier. Gra jest obecnie dostępna na konsolę Xbox 360.

Call of Duty Black Ops III

Activision opracował Call of Duty Black Ops III i gra jest już dostępna dla Xbox 360. Gra jest jedną z najlepszych gier akcji w branży gier i jest bardzo chwalona za swoją grafikę.

Halo: Master Chief Collection

Firma Take-Two Interactive opracowała serię Halo, a gra jest już dostępna na konsolę Xbox 360. Gra jest bardzo chwalona za wciągającą fabułę.

Halo 2

Firma Microsoft opracowała oryginalną wersję gry Halo. Gra jest jedną z najpopularniejszych gier typu first-person shooter w branży gier. Gra jest obecnie dostępna dla konsoli Xbox 360.

Red Dead Redemption

Rockstar opracował grę i gra jest teraz dostępna dla Xbox 360. Gra jest jedną z najlepszych gier akcji i jest bardzo chwalona za grafikę.

Grand Theft Auto V

Rockstar opracował Grand Theft Auto i gra jest już dostępna dla Xbox 360. Gra jest jedną z najpopularniejszych i wysoko ocenianych gier akcji i jest bardzo chwalona za grafikę.

Uncharted 4

Gra została opracowana przez firmę Naughty Dog i jest już dostępna na konsolę Xbox 360.