Najlepsze gry wideo wszech czasów

Gry wideo przeszły długą drogę od czasu ich wynalezienia, są teraz jednym z najczęściej granych zajęć wśród mas. Te gry są dostępne dla wszystkich grup wiekowych i każdy jest szalony na ich temat. Są wszędzie, w domu, w biurze, na ulicy, a nawet w samochodach. Są one niezwykle rozrywkowe, a jeśli nie znasz tych gier, to na pewno chcesz w nie zagrać. Spójrzmy na siedem najlepszych gier wszech czasów.

Pong

Jest to jedna z pierwszych gier wszech czasów, która została stworzona przez Billa “Spaceman” Lee. Została wydana w 1972 roku i do dziś jest grana. Pong to pierwsza gra, która powstała, a gracze otrzymali joystick i wiosło.

Breakout

W tej grze, jesteś zobowiązany do złamania cegieł, aby uzyskać piłkę. Możesz poruszać się w lewo i w prawo, a celem jest dotarcie do wyjścia bez rozbicia ściany.

Galaga

Ta gra jest jedną z najwcześniejszych kosmicznych strzelanek. Została wydana w 1981 roku i jest to side scrolling shooter. W tej grze gracze są zobowiązani do zniszczenia wrogów i ukończenia misji.

Super Mario Bros.

Jest to gra platformowa. Głównym celem tej gry jest zbieranie monet. Możesz skakać, biegać i obracać się, aby uniknąć wrogów. W tej grze występują różne rodzaje postaci.

Doom

Jest to gra typu first person shooter i jest to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. W tej grze, gracz może zbadać poziom i walczyć z potworami. Jest ona bardzo podobna do gry Doom 2.

Final Fantasy

Jest to gra RPG i jest to jedna z najbardziej udanych gier. Gra ma bardzo dobrą fabułę i ma najbardziej niesamowitą grafikę.

Wnioski:

To jest siedem najlepszych gier wszech czasów i zdecydowanie powinieneś w nie zagrać.