Najlepsze gry na PlayStation 3

Dla graczy PS3 jest ogromna kolekcja gier, które sprawią im radość. PS3 ma niesamowitą grafikę i gry, które są uruchomione na konsoli są bardzo przyjemne.

W tym artykule, podzielę się niektórymi z najlepszych gier dla PS3, które są dostępne na rynku.

Gran Turismo 6

Jest to gra wyścigowa i jeśli jesteś miłośnikiem samochodów, to ta gra jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. Gra ma wiele samochodów i możesz łatwo wybrać ten, który odpowiada twojemu gustowi.

Możesz nawet dostosować swój samochód i może stworzyć swój własny tor wyścigowy. Ta gra jest jedyną grą, która daje ci pojęcie o Ferrari i Lamborghini.

Call of Duty Black Ops 2

Ta gra to pełna akcji strzelanka, która daje ci szansę na grę na polu bitwy i zabicie swoich wrogów. Jest to najbardziej zaawansowana gra FPS, która jest rozgrywana w dzisiejszych czasach.

Gra jest pełna akcji i można łatwo zabić wszystkie zombie i wrogów z inteligentnego pistoletu. Jest to jedyna gra, która może dać ci prawdziwe doświadczenie zabijania zombie i wrogów.

Killzone Shadow Fall

Jest to świetna gra FPS i grafika gry jest niesamowita. Gra jest bardzo zabawna i grafika gry jest bardzo imponująca.

Możesz łatwo kontrolować grę i może używać broni do zabijania wrogów. Jeśli szukasz doskonałej gry FPS to jest to jedyna gra, która zapewni Ci pełną satysfakcję.

Super Mario Galaxy 2

Jest to sequel gry “Super Mario Galaxy”. Jeśli grałeś w pierwszą, to na pewno pokochasz sequel tej gry.

Gra jest najbardziej rozrywkową grą i możesz łatwo biegać i skakać, aby osiągnąć cel. W tej grze, będziesz miał nowe doświadczenie, jak będzie w przestrzeni i będzie wiele rzeczy, które pomogą Ci zakończyć poziom.

Madden NFL 12

Jest to gra w piłkę nożną i jeśli jesteś fanem tego sportu, to ta gra da ci możliwość gry w piłkę nożną w prawdziwym życiu. Możesz także dostosować swojego gracza i uczynić go swoim ulubionym.

Gra jest dużo zabawy i można cieszyć się grając w tę grę i jest to również jeden z najlepszych gier Madden piłki nożnej.

Wnioski:

Jeśli jesteś graczem i chcesz grać w niektóre z najlepszych gier na PlayStation 3, to możesz łatwo znaleźć je na rynku.

Jeśli jesteś zainteresowany w znalezieniu niektórych z najlepszych gier dla PlayStation 3, to możesz sprawdzić moją stronę internetową.