Najlepsze gry multiplayer na konsolę PlayStation: Zabawa z przyjaciółmi

Najlepsze gry multiplayer na konsolę PlayStation: Zabawa z przyjaciółmi

W dzisiejszych czasach, kiedy większość rozrywki przenosi się na platformy online, gry wieloosobowe (multiplayer) na konsolę PlayStation cieszą się coraz większą popularnością. Nic nie zastąpi emocji i zabawy z przyjaciółmi podczas wspólnych sesji gry. Dlatego też przygotowaliśmy dla was listę najlepszych gier multiplayer na konsolę PlayStation, które zapewnią wam wiele godzin rozrywki i niezapomniane chwile z przyjaciółmi.

 1. Fortnite
  Fortnite to gra, która zdobyła serca milionów graczy na całym świecie. Dostępna na konsolę PlayStation, ta darmowa gra wieloosobowa oferuje niesamowite doznania w postapokaliptycznym świecie, gdzie celem jest przetrwanie i pokonanie innych graczy. Możesz grać zarówno w trybie Battle Royale, gdzie walczysz o przetrwanie, jak i w trybie Creative, gdzie możesz budować własne światy i realizować swoje kreatywne pomysły.

 2. Call of Duty: Warzone
  Poznaj prawdziwe emocje walki na polu bitwy wraz z przyjaciółmi, grając w Call of Duty: Warzone. Ta darmowa gra wieloosobowa oferuje ogromne mapy, setki broni i możliwość dostosowania swojego bohatera do swoich preferencji. Celem gry jest przetrwanie i wyeliminowanie innych drużyn, aby zdobyć tytuł ostatniego stojącego.

 3. FIFA 21
  Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, to FIFA 21 to gra dla ciebie. Nie ma nic lepszego niż rozgrywanie meczów z przyjaciółmi w rytm najważniejszych lig światowych. FIFA 21 oferuje również możliwość stworzenia drużyny i rywalizacji online z innymi graczami na całym świecie.

 4. Rocket League
  Rocket League to połączenie piłki nożnej i samochodów. W tej grze wieloosobowej twoim celem jest zdobywanie bramek za pomocą samochodów, które mogą skakać, jeździć po ścianach i wykonywać spektakularne akcje. Gra oferuje tryby wieloosobowe zarówno online, jak i lokalnie, gdzie możesz rywalizować z przyjaciółmi na podzielonym ekranie.

 5. Minecraft
  Minecraft to gra, która pozwala na eksplorację nieskończonego świata, budowanie własnych domów i realizację swoich kreatywnych pomysłów. Możesz grać zarówno samotnie, jak i z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym. Twórzcie wspólnie niesamowite światy i odkrywajcie razem wszystkie tajemnice Minecraft.

 6. Apex Legends
  Apex Legends to gra, która zdobyła serca fanów shootera. Graj w drużynie z innymi graczami i walcz o przetrwanie na ogromnej mapie. Gra oferuje wiele postaci do wyboru, z różnymi umiejętnościami i stylami rozgrywki. Zbuduj drużynę z przyjaciółmi i stawcie czoła innym graczom.

 7. Overcooked! 2
  Overcooked! 2 to gra, która doskonale sprawdzi się na wspólne wieczory z przyjaciółmi. Wciel się w kucharza i wspólnie przygotujcie jak najlepsze dania. Gra wymaga doskonałej komunikacji i współpracy, aby wszystkim opanować chaos w kuchni. Czy wytrwacie w roli zgranej ekipy i pokażecie, że potrafiacie kucharzyć?

Nikt nie lubi się nudzić, a nic nie dostarcza takiej zabawy jak wspólne granie z przyjaciółmi. Dlatego też gry multiplayer na konsolę PlayStation są idealnym rozwiązaniem na wieczory pełne emocji i śmiechu. Bądź najlepszym w Fortnite, walcz o zwycięstwo w Call of Duty: Warzone, rywalizuj na boiskach w FIFA 21, graj w samochodową piłkę w Rocket League, eksploruj swobodnie w Minecraft, walcz o przetrwanie w Apex Legends i gotuj wspólnie w Overcooked! 2. Wybierzcie swoją ulubioną grę i cieszcie się wspaniałymi chwilami w towarzystwie przyjaciół!