Najlepsze gry, aby utrzymać się z dala od uzależnienia od gier

Gaming jest jednym z najbardziej popularnych zajęć rekreacyjnych, ale rzeczywistość jest, gry nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Jeśli jesteś graczem to musisz być świadomy faktu, że gry mogą być uzależniające i może to uczynić twoje życie nieszczęśliwym.

Gaming jest nowy trend, jest to forma rozrywki, gdzie można połączyć się z przyjaciółmi, rodziną i innych graczy i stało się częścią stylu życia każdego. Ale jeśli jesteś graczem, to musisz trzymać się z dala od uzależnienia od gier.

Oto 10 najlepszych gier, które pomogą Ci utrzymać się z dala od uzależnienia od gier:

1. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga jest jedną z najbardziej uzależniających gier, jeśli grasz w tę grę przez dłuższy okres czasu, to sprawi, że będziesz uzależniony. Ta gra jest darmowa i jest to najczęściej pobierana gra, ale jest to również jedna z najbardziej niebezpiecznych gier.

2. PUBG

PUBG to kolejna wciągająca gra, która jest bardzo znana wśród nastolatków. Jest to wieloosobowa arena walki online, więc znajdziesz wokół siebie wielu graczy. Grafika jest niesamowita, a dźwięki są również niesamowite.

3. League of Legends

League of Legends jest trzecią najczęściej graną grą na świecie, jeśli grasz w tę grę przez dłuższy czas, to sprawi, że będziesz uzależniony.

4. Minecraft

Minecraft jest grą typu sandbox i jest to jedna z najbardziej uzależniających gier. Możesz go użyć do stworzenia własnego świata, jest to świetny sposób na relaks.

5. Clash Royale

Clash Royale to gra karciana i jest to jedna z najlepszych gier free to play. Możesz grać w nią ze swoimi przyjaciółmi lub możesz grać sam.

6. Supercell

Supercell to studio, które tworzy wciągające gry i większość gier jest wciągająca, są one również darmowe do gry.

7. Fortnite

Fortnite to popularna gra battle royale, jest to gra typu shooter i jest bardzo łatwa do zagrania. Jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

8. Clash of Clans

Clash of Clans jest jedną z najpopularniejszych gier, jest to gra strategiczna i jest to również jedna z najlepszych gier free to play.

9. Clash of clans

Clash of Clans to kolejna gra strategiczna, jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS.

10. Subway Surfers

Subway Surfers to gra, która opiera się na fizyce spadających bloków. Jest to również jedna z najlepszych gier free to play.

Wnioski:

To są top 10 gier, które pomogą Ci utrzymać się z dala od uzależnienia od gier. Mam nadzieję, że podoba Ci się ten post, a jeśli tak, to proszę podziel się nim ze znajomymi.