Najlepsze darmowe gry RPG dla Androida i iOS

RPG to skrót od role playing game, który jest rodzajem gry, w której możesz kontrolować postać i walczyć z potworami. Są to najlepsze darmowe gry rpg, które możesz pobrać na swoją komórkę.

1. Pokemon Go

Jeśli jesteś fanem pokemonów to pokochasz tę grę. Gra jest opracowana przez Niantic Inc. Jest to najbardziej popularna gra dla użytkowników android. Jeśli grałeś w pokemon go to pokochasz tę grę, ponieważ gra jest podobna do prawdziwej gry pokemon.

2. Minecraft Pocket Edition

Gra została opracowana przez Mojang, który jest twórcą world of warcraft. Jest to bardzo prosta i łatwa gra do zagrania. Nie ma skomplikowanych zasad i jest to prosta gra. Jeśli kochasz gry budowlane to jest to idealna gra dla Ciebie. Będziesz musiał zbudować i craft rzeczy w tej grze.

3. Supercell Pop

Jest to bardzo prosta gra, w którą można grać bez żadnych płatności. W tej grze, można grać ze stworzeniami i zbierać monety. Możesz grać w grę, dotykając ekranu. Będziesz musiał zebrać jak najwięcej monet, jak to możliwe.

4. Dragon Quest IX

Jest to klasyczna gra, która jest nie tylko dla użytkowników androida, ale także dla użytkowników iOS. Ta gra jest turowa gra fabularna. Jeśli kochasz klasyczne gry to jest to najlepsza gra dla Ciebie. Będziesz musiał walczyć z wrogami i potworami.

5. Fallout Shelter

Jest to bardzo prosta gra dla użytkowników androida i iOS. W tej grze będziesz musiał zbudować swoje własne miasto. Będziesz musiał stworzyć bazę i chronić ją przed atakami wroga. Będziesz musiał użyć zasobów, aby stworzyć broń, zbroję i tak dalej.

6. Temple Run 2

Jeśli chcesz biegać ze zwierzętami i zbierać monety to jest to gra dla Ciebie. Jest to prosta i zabawna gra, w którą możesz grać na swoim telefonie. Będziesz musiał biegać i skakać oraz unikać przeszkód, aby dotrzeć do końca.

Wnioski:

Istnieje wiele dobrych darmowych gier rpg, które możesz wypróbować. Jeśli jesteś fanem pokemonów to możesz spróbować pierwszego. Jeśli lubisz gry budowlane to możesz spróbować supercell pop. Możesz również spróbować fallout shelter. Jeśli chcesz zagrać w prostą grę, która nie jest bardzo skomplikowana to możesz spróbować dragon quest 9. Wszystkie gry są darmowe i nie musisz nic płacić za ich pobranie. Tak więc, jeśli jesteś fanem gier rpg to możesz spróbować tych gier.