Najlepsze darmowe gry na PC.

Czy jesteś miłośnikiem gier komputerowych? Jeśli tak, to pewnie słyszałeś o darmowych grach na PC, które są podawane za darmo. Najważniejsze jest to, że większość z tych gier są opracowywane przez deweloperów indie i są dostępne za darmo. Istnieją pewne gry, które są całkowicie bezpłatne, a niektóre z nich trzeba zapłacić. Spójrzmy na najlepsze darmowe gry na PC.

1. War Thunder

War Thunder to darmowa gra online opracowana przez Gaijin Entertainment, która jest rosyjską firmą. Jest to trójwymiarowa gra symulacji lotu bojowego II wojny światowej, która ma ogromną społeczność wieloosobową. Gra zawiera dwa tryby, jeden to tryb kampanii, a drugi to tryb potyczki. W trybie kampanii będziesz musiał walczyć z wrogami i ukończyć misje.

2. The Talos Principle

The Talos Principle to gra logiczna, która została opracowana przez Croteam. Będziesz musiał rozwiązać zagadki i ukończyć misje, aby dotrzeć do wyjścia. Będziesz musiał również kontrolować postać za pomocą klawiatury. Gra jest dostępna na systemy Windows, Linux, OS X, Android, iOS i Xbox One.

3. Starbound

Starbound to gra eksploracji kosmosu z otwartym światem, która została opracowana przez Chucklefish. Gra jest całkowicie darmowa i nie musisz nic płacić, aby cieszyć się grą. Gra posiada rozgrywkę 2D i będziesz grał jako bohater, który musi zbadać galaktykę i walczyć z wrogami.

4. Nuclear Throne

Nuclear Throne to side scrolling shooter opracowany przez Drool. Będziesz musiał strzelać do kosmitów, aby ich zniszczyć i dotrzeć do wyjścia. Gra dostępna jest na systemy Windows, Linux i Mac.

5. Dungeon Defenders

Dungeon Defenders to gra akcji/RPG, która została opracowana przez Robot Entertainment. Gra jest dostępna na Androida, iOS i PC. Będziesz walczyć z wrogami i kontrolować różne postacie.

6. Spacechem

Spacechem to gra, która została opracowana przez Amanita Design. Jest to gra logiczna, która pomoże Ci złożyć różne części statku kosmicznego. Będziesz musiał pracować jako chemik, aby zmontować wymagane materiały. Gra jest dostępna na Androida, iOS i Windows.

7. Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever to gra platformowa, która została opracowana przez Team Meat. Będziesz musiał kontrolować chłopca z mięsa i przeskakiwać przez przeszkody. Gra jest dostępna dla systemu Windows, Linux i OS X.

8. DayZ

DayZ to pierwszoosobowa gra survivalowa opracowana przez Bohemia Interactive. Będziesz kontrolować postać i będziesz musiał przetrwać przeciwko zombie i innym wrogim stworzeniom.

9. The Binding of Isaac

The Binding of Isaac to gra z gatunku roguelike. Jest to gra typu survival horror, która sprawi, że doświadczysz horrorów w lochach. Będziesz musiał walczyć z wrogami i wykonać zadania.