Jak sprawić, by gra planszowa kosztowała mniej niż 20 dolarów

Każdy uwielbia grać w gry planszowe i są one uważane za wielką aktywność czasu rodzinnego. Jest to zabawny sposób, aby spędzić trochę czasu jakości z bliskimi i są one dobrym sposobem na relaks i zapomnieć o troskach dnia.

Jeśli masz kolekcję gier planszowych i jest to duża rzecz, to musisz upewnić się, że używasz pieniędzy mądrze. Jeśli nie masz odpowiedniego budżetu to możesz rozważyć zakup taniej gry planszowej, ale jest też inna opcja zrobienia własnej gry planszowej.

Jest to trochę trudne do zrobienia gry planszowej, ponieważ trzeba umieścić dużo wysiłku i czasu na to, ale jeśli jesteś kreatywny, to można łatwo zrobić grę planszową, która jest niedroga i oczywiście, zabawa do gry.

Oto 8 najbardziej niedrogich gier planszowych, które można zrobić w domu.

Pierwszym i najbardziej oczywistym pomysłem jest zrobienie planszy i kawałków. Podstawowe elementy to tektura, długopis, nożyczki, markery, ołówek, klej i kilka innych rzeczy. Będziesz musiał również zdobyć kilka podstawowych materiałów, takich jak drewno, akryl, pianka, sznurek, gwoździe i wiele innych.

Teraz zabawa polega na tym, że możesz sam zrobić najpiękniejszą i najciekawszą grę planszową.

1. Candy Land

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier planszowych i można ją łatwo wykonać za pomocą kartonu. Wystarczy narysować planszę, drogi i domy na kartonie, a następnie wyciąć go, aby uzyskać doskonałą deskę. Można również uzyskać candy land kawałek gry, który jest niesamowite dzieło sztuki. Można nawet wydrukować kilka słów, takich jak “Candy Land” i “Go To Jail”.

2. Scrabble

Jeśli masz scrabble pokładzie i kilka innych płytek, to można łatwo zrobić własny scrabble gry. Wystarczy wziąć płytki, napisać słowa na nim, a następnie przykleić je, aby uzyskać kompletny zestaw płytek.

3. Uno

Jest to kolejna popularna gra planszowa i można łatwo zrobić to za pomocą papieru i karty. Musisz zrobić karty, a następnie napisać numery na nim. Teraz można zrobić deskę przez cięcie papieru w paski, a następnie umieścić go na kartce papieru.

4. Ryzyko

Jest to również popularna gra planszowa i można ją łatwo wykonać za pomocą karty i nożyczek. Musisz zrobić tablicę, a następnie trzeba napisać numer na kartach. Teraz można zrobić karty przez cięcie karty.

5. Clue

Możesz zrobić tę grę planszową używając papieru, ołówka i długopisu. Musisz zrobić planszę za pomocą papieru, a następnie trzeba narysować ścieżkę, a następnie można zrobić wskazówki i numery. Możesz również zrobić różne przedmioty, drukując je na papierze.

6. Zjeżdżalnie i drabiny

Możesz łatwo zrobić tę grę za pomocą pióra, nożyczki i marker. Musisz zrobić tablicę rysując drabinę i