Darmowe gry na smartfony dla dzieci

Nie ma wątpliwości, że smartfony stały się ulubionym urządzeniem wszystkich i zmieniły sposób, w jaki ludzie komunikują się i wykonują swoją pracę. Mogą nawet grać w gry na swoich smartfonach. Tak, istnieją tysiące gier dostępnych w sklepie Google play, Apple App Store, itp. które są w większości darmowe.

Dzieci również używają smartfonów do grania w gry, więc konieczne jest nauczenie ich podstaw gier. Tutaj podzielę się z Tobą kilkoma najlepszymi darmowymi grami na smartfony dla dzieci, w które możesz grać na swoim telefonie.

– Bubble Shooter

Jest to jedna z najprostszych i najlepszych gier, aby nauczyć dziecko podstaw gier. Możesz nawet wprowadzić swoje dziecko do niektórych nowych koncepcji gry poprzez wprowadzenie różnych poziomów. Na początku możesz zacząć grę na niższym poziomie i stopniowo przechodzić na wyższe poziomy.

– Marble Blast

Marble Blast to jedna z najlepszych gier, w które mogą grać dzieci. W tej grze, trzeba poprowadzić marmur do otworu, aby wyczyścić poziom. Im więcej poziomów uda ci się przejść, tym wyższy będzie twój wynik.

– Cut the Rope

Jest to jedna z najlepszych gier logicznych, w które mogą grać dzieci. Jest podobna do gry Angry Birds i można oczyścić poziom przez cięcie lin.

– Temple Run

Jest to jedna z najlepszych gier typu endless runner, w którą możesz grać ze swoimi dziećmi. Możesz cieszyć się zabawą w grze, podczas gdy dziecko biegnie. Możesz nawet wybrać postać i biegać razem.

– Angry Birds

Jeśli Twoje dziecko uwielbia grać w Angry Birds, to jest to najlepsza gra dla niego. Możesz również zagrać w tę grę ze swoimi dziećmi.

– Angry Birds 2

Jest to jedna z najlepszych gier Angry Birds, w którą możesz grać ze swoimi dziećmi.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “50 darmowych grach na smartfony dla dzieci”. Wiem, że niektórzy z was już próbowali wspomnianych gier, ale jestem pewien, że pokochacie wyniki. Podzieliłem się z Tobą również kilkoma skutecznymi sposobami na naukę podstaw gier.