Android Apps dla dzieci – Pełna lista najlepszych darmowych gier Android dla dzieci

Czy szukasz najlepszych aplikacji android dla dzieci? Cóż, nie mówię o aplikacjach, które pomogą dziecku nauczyć się angielskiego lub matematyki, zamiast tego mówię o najlepszych darmowych gier Android dla dzieci.

Dzieci kochają gry, a jako rodzice powinniśmy zachęcać je do grania w różne gry dla ich rozwoju umysłowego. Te najlepsze aplikacje android dla dzieci pomogą Twojemu dziecku poprawić pamięć, ostrość, kreatywność i rozpiętość uwagi.

Tak więc, tutaj jest pełna lista najlepszych darmowych gier Android dla dzieci. Sprawdźmy listę i pobierzmy je na swój telefon komórkowy.

1. Tiny Wings

Tiny Wings to gra, która nauczy Twoje dziecko latać. Jest to wciągająca gra, która sprawi, że będziesz trzymał się jej na haczyku.

Koncepcja gry jest bardzo prosta, wystarczy dotknąć ekranu, aby latać i unikać przeszkód. W miarę posuwania się do przodu, zobaczysz nowe przeszkody i jak ukończysz przeszkody, zarobisz złote monety, które możesz wykorzystać do odblokowania nowych poziomów.

2. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to kolejna wciągająca gra dla dzieci. Jest to gra logiczna, która nauczy Twoje dziecko myślenia.

Gra odbywa się za pomocą cukierka, a gracz musi dopasować cukierki w danym poziomie poprzez stukanie w te same kolory. Każdy poziom jest trudniejszy od poprzedniego i w miarę posuwania się do przodu, będziesz musiał myśleć i dopasowywać cukierki w odpowiedni sposób.

3. Bubble Shooter

Bubble Shooter to kolejna zabawna gra na Androida dla dzieci. Celem tej gry jest oczyszczenie baniek poprzez strzelanie do nich.

W miarę posuwania się do przodu, będziesz musiał oczyścić bąbelki, strzelając do nich. Gra jest podobna do Ponga, ale masz dużo miejsca, aby poruszać się i strzelać bańki.

4. Świnka Peppa

Peppa Pig to popularny program kreskówkowy dla dzieci, a postacie są bardzo słodkie i urocze.

Wersja Android Peppa Pig to gra kreskówkowa, która nauczy Twoje dziecko mówić, słuchać i wykonywać polecenia.

Koncepcja gry jest bardzo prosta, wystarczy dotknąć ekranu, aby Świnka Peppa wykonała różne działania, takie jak taniec, śpiew i wykonywanie instrukcji.

Wnioski:

Więc to była kompletna lista najlepszych aplikacji na Androida dla dzieci. Wiem, że szukasz najlepszych darmowych gier na Androida dla dzieci, a to są najlepsze gry, które powinieneś spróbować. Mam nadzieję, że spodobają Ci się te gry i dostaniesz dużo rozrywki z nich.