9 darmowych gier na Playstation, które powinieneś zdobyć

PlayStation jest znane jako najlepsza konsola do gier na świecie. Jednak PS4 i Xbox One nie są jedynymi konsolami dostępnymi na rynku. Istnieją inne konsole do gier dostępne jak Nintendo Switch, Microsoft Xbox, Nintendo Wii i wiele innych.

Jak już powiedziałem, PlayStation jest najlepszą konsolą i jeśli szukasz najlepszej konsoli, to musisz iść na nią. Ale, możesz nie być zainteresowany zakupem PS4. W takich przypadkach musisz szukać darmowych gier Playstation na swój komputer.

W tym poście, mam zamiar podzielić się z wami 9 darmowymi grami Playstation, które można pobrać za darmo i cieszyć się grą. Tak więc, nie tracąc czasu, zacznijmy listę.

1) Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey to jedna z najlepszych gier platformowych tej dekady. Rozgrywka jest niezwykle dobra i niesamowita. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Mario Odyssey, to możesz cieszyć się grą z jej nowymi funkcjami.

2) Call of Duty Black Ops IIII

Ta gra jest również znana jako najlepsza wojskowa strzelanka dekady. Został wydany w 2015 roku i od tego czasu stał się najlepszym shooterem dla fanów. Jeśli nie grałeś w tę grę, to musisz spróbować, ponieważ jest to nie tylko najlepsza, ale także najbardziej wciągająca gra.

3) NBA 2K17

NBA 2K17 to gra w koszykówkę, w której możesz grać jako supergwiazda swojej ulubionej drużyny. Możesz kontrolować zawodników i możesz rywalizować ze swoimi przyjaciółmi. Ta gra jest nie tylko rozrywkowa, ale także oferuje wiele funkcji.

4) FIFA 17

FIFA 17 to gra piłkarska, w której możesz grać jako gracz. Jest to najlepsza gra piłkarska tej dekady. Jeśli uwielbiasz grać w tę grę to powinieneś spróbować.

5) Minecraft

Minecraft jest jedną z najbardziej znanych gier na świecie. Możesz stworzyć wszystko, co chcesz, używając zasobów dostępnych w grze. Jeśli nigdy nie grałeś w tę grę, powinieneś ją wypróbować.

6) GTA V

Jeśli jesteś fanem przestępczości to musisz spróbować Grand Theft Auto V. Gra jest najlepszą grą dekady i pokochasz ją. Możesz grać w tę grę online z przyjaciółmi.

7) Battlefield 1

Battlefield 1 to najlepsza gra bitewna tej dekady. Jest to gra wojskowa, w której możesz grać jako żołnierze i walczyć z innymi żołnierzami.

8) Fifa 16

Jest to najlepsza gra piłkarska tej dekady. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej to powinieneś spróbować.

9) Borderlands 2

Jest to najlepsza gra RPG tej dekady. Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę, to powinieneś ją pobrać i cieszyć się grą.

Wnioski:

Wyżej wymienione gry są najlepszymi grami dekady. Są one nie tylko rozrywkowe, ale także oferują wiele funkcji dla graczy. Więc, jeśli planujesz kupić nową konsolę, to musisz iść na PS4 i Xbox One. Ale jeśli szukasz najlepszej