20+ Darmowe gry logiczne online, w które możesz grać z przyjaciółmi

Wszyscy mamy dzieciństwo, gdzie graliśmy w gry w naszym wolnym czasie i to był nasz najlepszy czas spędzony w grze. Teraz wiem, że musisz myśleć, że marnujesz swój czas, ponieważ możesz grać w gry tylko online. Ale, nie bądź tak przygnębiony, jak można grać w darmowe gry logiczne i bawić się z przyjaciółmi.

Nie ma znaczenia, czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, możesz cieszyć się tymi grami online z przyjaciółmi. Więc, oto kilka najlepszych 20 gier logicznych online, aby grać z przyjaciółmi.

Darmowe gry logiczne online:

Gry logiczne to najlepszy sposób na zabicie nudy i zrelaksowanie umysłu. Istnieje wiele darmowych gier logicznych online dostępnych, że można grać z przyjaciółmi. Więc teraz nie musisz czekać na swojego przyjaciela, aby grać w tę samą grę z tobą. Wystarczy wyszukać ją w Internecie i zacząć grać.

Angry birds

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych, w które można grać online. Możesz ją pobrać za darmo i grać ze swoimi przyjaciółmi. Głównym tematem gry jest pomoc świnkom w ucieczce z domu wściekłych ptaków.

Gry logiczne:

Otrzymasz najlepsze doświadczenie, gdy grasz w gry logiczne. To sprawi, że będziesz zajęty przez kilka minut. Możesz grać w te gry, aby uzyskać najlepsze wrażenia z umysłu.

Sudoku

Jeśli jesteś fanem zagadek, to musisz znać tę grę. Sudoku jest najbardziej znaną grą logiczną, w którą możesz grać online.

Minesweeper

Możesz zagrać w tę grę w formie gry logicznej. Będziesz musiał znaleźć bomby zanim wybuchną.

Gry słowne:

Jeśli jesteś miłośnikiem słów to jest to najlepsza gra dla Ciebie. Możesz używać słów do rozwiązywania zagadek.

Tetris

Jest to jedna z najlepszych gier logicznych, w które możesz grać online. Możesz grać w różnych trybach, takich jak klasyczny i wolny.

Gobble quest

Jeśli jesteś wielkim fanem filmów fantasy to na pewno oglądałeś “Gobble Quest”. Możesz zagrać w tę grę również online.

Tic tac toe

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier dla dwóch graczy. Możesz zagrać w nią z przyjaciółmi.

Puzzle

Istnieje wiele gier logicznych dostępnych, w które możesz grać online. Możesz wybrać grę według swoich preferencji.

Puyo Puyo

Jest to jedna z najlepszych gier logicznych, w które możesz grać online. Jest to gra logiczna dla 2 graczy.

Candy Crush

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych, w które możesz grać online. Możesz w nią grać z przyjaciółmi.

Paint

W tę grę również możesz zagrać ze swoimi przyjaciółmi. Będziesz musiał malować obrazki za pomocą narzędzia do malowania.

Układanka

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych, w które można grać online. Jest to gra logiczna dla dwóch graczy.