13 Gier Super Nintendo, które sprawią, że będziesz grał przez cały dzień

Był czas, kiedy Super Nintendo był uważany za najdroższą konsolę do gier, ale dziś nie ma dla niego konkurencji. SNES został uznany za najlepszą konsolę do gier, jaka kiedykolwiek powstała, a powodem tego jest jakość i funkcje konsoli do gier.

SNES został wprowadzony na rynek w 1989 roku, a jego cena wynosiła 149 dolarów. SNES był bardzo dobrą platformą, ponieważ miał kilka świetnych gier, które później zostały przekształcone w Game Boy, Game Boy Advance i DS.

Oto 13 gier Super Nintendo, które sprawią, że będziesz grał przez cały dzień.

Super Mario World 2: Yoshi’s Island

Ta gra jest bardzo znana i została uruchomiona w 1991 roku. W tej grze musisz poprowadzić Yoshi, który jest dzieckiem dinozaura, aby zebrać gwiazdy i uratować księżniczkę Peach od Bowsera.

Pikmin

Jeśli jesteś fanem Pikmin, to pokochasz tę grę. Pikmin to gra oparta na układance i musisz kontrolować pikminy, aby rozwiązać zagadki i dotrzeć do celu.

Final Fantasy VI

Jeśli jesteś fanem Final Fantasy to pokochasz tę grę. Fabuła jest bardzo unikalna, a gra ma niesamowitą grafikę.

Super Metroid

Jest to najbardziej znana gra na SNES, a została wydana w 1994 roku. Gra ma doskonałą grafikę i pokochasz rozgrywkę.

Star Fox

W tej grze musisz poprowadzić zespół czterech pilotów w przestrzeni kosmicznej, aby walczyć z wrogami i zniszczyć źródło mocy.

Mother 3

Jeśli jesteś fanem Pokemonów to pokochasz tę grę. Rozgrywka jest całkiem inna i musisz rozwiązywać różne zagadki oraz pokonywać bossów.

Donkey Kong Country

Jest to jedna z najlepszych gier o Donkey Kongu. W tej grze musisz poprowadzić Diddy’ego i Kiddy’ego w ich przygodzie. Będziesz mógł zagrać w grę w dwóch różnych trybach.

EarthBound

Pokochasz tę grę, jeśli jesteś fanem RPG. EarthBound ma inną fabułę i ma niesamowitą grafikę.

Legend of Zelda: A Link to the Past

W tej grze musisz użyć miecza i tarczy, aby walczyć z wrogami. Będziesz musiał zbadać loch, aby znaleźć klucz, który otworzy drzwi.

Castlevania

Jeśli jesteś fanem Castlevanii, to pokochasz tę grę. Będziesz mógł grać w tę grę w widoku z pierwszej osoby.

Street Fighter II Turbo

Jest to jedna z najlepszych gier walki na SNES. Będziesz musiał użyć swoich pięści, aby zaatakować swojego przeciwnika.

Mortal Kombat

Jeśli jesteś fanem Mortal Kombat to pokochasz tę grę. Rozgrywka jest bardzo podobna do Street Fighter II i zapewni ci zajęcie na długi czas.

Wnioski:

Wymieniłem najpopularniejsze gry na SNES, w które z przyjemnością zagrasz. Istnieje wiele innych gier, które są warte wspomnienia, ale już zawarłem je w tej liście.