12 najfajniejszych gier na PlayStation 5

PlayStation 5 nadchodzi już niedługo i całkowicie zmieni Twoje doświadczenie z grami. Będziesz miał szansę zagrać w najnowsze gry na potężnej konsoli o wysokiej wydajności i wielu innych funkcjach.

Mam zamiar podzielić się kilkoma fajnymi grami, które sprawią, że będziesz cieszyć się czasem gry bardziej. Oto najlepsze 12 gier, które powinieneś wypróbować, jeśli planujesz zakup PS5.

1. Marvel Ultimate Alliance 3

Marvel Ultimate Alliance 3 to jedna z najlepszych gier walki na PS5. Jeśli jesteś miłośnikiem gier walki, to pokochasz tę grę. Grafika gry jest niesamowita i jest to gra walki w czasie rzeczywistym.

2. Far Cry 5

Far Cry 5 to strzelanka z trzeciej osoby, przygodowa gra akcji, która ma niesamowitą grafikę. Będziesz musiał walczyć z niektórymi niebezpiecznymi zwierzętami i wrogami, aby uratować świat.

3. Doom

Doom to gra FPS, która jest podobna do gier z lat 90-tych. Będziesz musiał wcielić się w rolę śmierci łowcy potworów, który walczy z potworami i demonami, aby uratować świat.

4. Call of Duty Black Ops 4

Call of duty Black ops 4 to gra z gatunku first person shooter, w której dostaniesz do zagrania postać nazwaną jako amerykański żołnierz. Będziesz musiał walczyć z niektórymi wrogami i uratować świat.

5. Spider-Man

Spider-man to przygodowa gra akcji, w której będziesz musiał użyć swoich umiejętności, aby uratować świat przed złoczyńcami. Będziesz musiał walczyć z niektórymi złoczyńcami i zbierać ich moce, aby uratować świat.

6. God of War

Bóg wojny to kolejna gra z gatunku first person shooter, w której będziesz musiał uratować świat przed jakimiś złymi istotami. Zostaniesz wyposażony w nowe zdolności i broń, aby uratować świat.

7. Gears of War 4

Gears of war 4 to gra typu third person shooter, w której będziesz musiał zmierzyć się z nowym wrogiem i spróbować uciec ze śmiertelnej sytuacji.

8. Forza Horizon 4

Forza horizon 4 to gra wyścigowa, dzięki której poczujesz się jak kierowca wyścigowy. Będziesz musiał poprowadzić kilka samochodów i spróbować wygrać kilka wyścigów.

9. Red Dead Redemption 2

Red Dead redemption 2 to przygodowa gra akcji, w której wcielisz się w rolę łowcy nagród. Będziesz musiał zabić kilka osób, aby zarobić trochę pieniędzy.

10. NBA 2K20

NBA 2k20 to gra zręcznościowa w której będziesz musiał wcielić się w koszykarza. Będziesz musiał wejść na boisko i walczyć z zawodnikami drużyny przeciwnej.

11. Destiny 2

Destiny 2 to gra RPG, w której będziesz musiał pokonać kilku wrogów i spróbować przetrwać. Będziesz miał okazję odkryć nowe obszary gry i poznać nowych ludzi.

12. Mortal Kombat 11

Mortal kombat 11 to trzecioosobowa gra walki, w której będziesz musiał walczyć ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny.