10 wspaniałych remake’ów starych gier wideo

Spójrzmy prawdzie w oczy. Większość z nas lubi grać w gry wideo i robimy to regularnie. Chodzi o to, że spędzamy prawie każdy dzień grając w gry wideo, ale nigdy nie dajemy dużo myśli o tym, jakie są te gry.

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak stare są ich ulubione gry wideo. Myślą, że gry są nowe i nowoczesne. Cóż, to jest kłamstwo. Te gry wideo zostały wydane ponad 30 lat temu.

Oni nadal trzymać się dzisiaj i są nadal tak przyjemne, jak były, gdy zostały one po raz pierwszy wydane. Niektóre z gier wideo poniżej zostały przerobione i zaktualizowane, aby uczynić je jeszcze lepszymi.

1. Super Mario World

Nintendo wydała Super Mario Bros. w 1985 roku. To była świetna gra i sprzedała się w milionach egzemplarzy. Nintendo nie zatrzymało się tam. Kontynuowali produkcję coraz większej ilości gier i zrobili z tego platformę.

Super Mario World został wydany w 1990 roku. Grafika tej gry była niesamowita. Jest to również jedna z najpopularniejszych gier na konsolę SNES.

2. Street Fighter 2

Street Fighter 2 został wydany w 1987 roku i jest to świetna gra walki. Grafika gry była również niesamowita. Jest to jedna z najpopularniejszych gier walki wszech czasów.

3. Super Mario Bros. 2

Jest to kolejny świetny remake Super Mario Bros. Został wydany w 1990 roku. Grafika jest niesamowita. Pokochasz nową grafikę i rozgrywkę.

4. Metroid

Metroid został wydany w 1986 roku. Jest to jedna z najlepszych gier wideo action-adventure. Grafika jest niesamowita, a gra ma wyjątkową historię.

5. The Legend of Zelda

The Legend of Zelda została wydana w 1986 roku. Jest to jedna z najlepszych gier wideo action-adventure.

6. Mega Man X

Mega Man X został wydany w 1987 roku. Jest to jedna z najlepszych gier wideo action-adventure. Ma niesamowitą grafikę i niesamowitą fabułę.

7. Final Fantasy

Final Fantasy został wydany w 1987 roku. Jest to jedna z najpopularniejszych gier RPG.

8. Super Smash Bros.

Super Smash Bros. został wydany w 1999 roku. Jest to jedna z najpopularniejszych gier walki.

9. Mega Man X2

Mega Man X2 został wydany w 1999 roku. Jest to jedna z najlepszych gier wideo typu action-adventure.

10. Metal Gear Solid

Metal Gear Solid został wydany w 1998 roku. Jest to jedna z najlepszych gier wideo akcji stealth.

Wnioski:

Tak więc, wyżej wymienione gry są najlepszymi remake’ami starych gier wideo. Wiemy, że oryginalne wersje tych gier są nadal w pobliżu i wiemy, że grafika i rozgrywka nie zmieniły się.

Ale te gry są nadal zabawne i przyjemne. Nie mówimy tylko o grafice i rozgrywce, mówimy o fabule, postaciach i całym doświadczeniu.

Wszyscy wiemy, że oryginalne gry są najlepsze, ale te remaki są równie wspaniałe. Nie musisz mieć oryginałów, możesz cieszyć się tymi grami