10 niesamowitych gier konsolowych na Androida

Gry konsolowe to jedne z najlepszych gatunków gier dostępnych dla urządzeń mobilnych. Zapewniają one wiele emocji i rozrywki. Istnieje wiele gier konsolowych dostępnych na rynku, które są bardzo popularne wśród użytkowników. Ale musisz być naprawdę ostrożny przy wyborze gier, ponieważ na rynku jest wiele fałszywych aplikacji.
Oto 10 najlepszych gier konsolowych dla urządzeń z systemem Android.

1. Fortnite

Jest to najczęściej pobierana gra w sklepie Google Play, a także jedna z najlepiej ocenianych gier dostępnych w sklepie. Jest to gra multiplayer online battle arena, która pozwala użytkownikom walczyć ze sobą i wygrywać bitwy. Gra jest darmowa do pobrania i gry, ale trzeba zapłacić za wersję premium, jeśli chcesz więcej funkcji w grze.

2. Pokemon Go

Pokemon Go to jedna z najlepszych gier strategicznych na telefony komórkowe. W tej grze musisz zebrać Pokemona w prawdziwym świecie. Możesz uchwycić pokemona za pomocą GPS, a także gra oferuje wiele innych funkcji. Ta gra nie jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android, ale jeśli masz dobry telefon, to będziesz mógł grać w tę grę.

3. Asphalt 8

Asphalt 8 jest jedną z najlepszych gier wyścigowych dostępnych dla urządzeń z systemem Android. Ta gra jest podobna do poprzednich wersji serii Asphalt i jest dostępna zarówno dla systemu iOS jak i Android. Jest to najczęściej pobierana gra w sklepie Google Play i jest to również jedna z najczęściej granych gier.

4. The Room

The Room to jedna z najpopularniejszych gier grozy na urządzenia z systemem Android. Gra została opracowana przez szwedzką firmę Annapurna Interactive. Jest to gra logiczna, w której musisz znaleźć sposób na ucieczkę z tajemniczego domu.

5. Minecraft

Minecraft to jedna z najlepszych gier typu sandbox na urządzenia z systemem Android. Jest to gra, w której musisz tworzyć rzeczy takie jak budynki i inne obiekty. Jest to gra oparta na blokach i jest dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

6. The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt to fabularna gra akcji oparta na serii Wiedźmin. Gra została opracowana przez CD Projekt RED i jest to jedna z najlepszych gier RPG dostępnych na rynku.

7. Shadowgun Legends

Shadowgun Legends to jedna z najlepszych gier strzelankowych dostępnych na Androida. Ta gra została opracowana przez amerykańską firmę Gunfire Games i jest to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby.

8. FIFA 19

FIFA 19 to jedna z najlepszych gier piłkarskich dostępnych na rynku. Jest to jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich. FIFA 19 jest jedną z najlepszych gier piłkarskich na rynku.

9. Need for Speed

Need for Speed to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych na telefony komórkowe. Jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku i jest to jedna z najpopularniejszych gier samochodowych.

10. Final Fantasy XV

Final Fantasy XV to jedna z najlepszych gier RPG dostępnych na Androida. Jest to jedna z najlepszych gier role-playing