10 Najlepszych darmowych gier dla dziewczyn

W dzisiejszym świecie technologii dzieci są zawsze zaangażowane w gry na różnych urządzeniach, takich jak tablety, smartfony i laptopy. Spędzają większość czasu przed ekranem, a duża liczba z nich jest uzależniona od ekranów i nie może grać na zewnątrz.

Ale jeśli chodzi o gry, które mogą pomóc im uzyskać zdrowe ciało i umysł, nie ma takich gier.

Tak więc, tutaj dzielę się listą jednych z najlepszych darmowych gier, które pomogą twoim dzieciom uzyskać zdrowy umysł i ciało.

1. Tumbl3r

Tumbl3r to gra edukacyjna, która pomaga dzieciom nauczyć się podstawowych umiejętności matematycznych. Dzieci będą musiały naciskać klawisze strzałek, aby dopasować numery, a poprawna odpowiedź pojawi się. Dzieci mogą również kliknąć na litery słowa.

2. Animal Farm

Animal Farm to bardzo prosta gra, ale jest świetna dla dzieci, ponieważ jest łatwa do nauczenia się i grania.

3. Boggle

Boggle to ciekawa gra i jest to dobry sposób na ćwiczenie mózgu. Gracz musi połączyć zestaw słów z tymi samymi literami.

4. Fizyka kredek

Crayola Crayon Physics to ciekawa gra, w której gracze muszą używać kredek, aby obiekty się zderzały. Jest też timer, który sprawia, że gra jest ciekawa.

5. The Great Escape

The Great Escape to wymagająca i zabawna gra, szczególnie dla tych, którzy lubią uciekać. Celem gry jest ucieczka z labiryntu poprzez znalezienie kluczy.

6. Minecraft

Minecraft to popularna gra i jest to jedna z najlepszych darmowych gier dla dzieci.

7. Word Game

Word Game to darmowa gra słowna dla dzieci, która jest naprawdę pomocna w doskonaleniu słownictwa. Gracz może wybrać słowo, kategorię i trudność.

8. Word Search

Wyszukiwanie słów to bardzo prosta i łatwa gra. Gracze muszą wypełnić siatkę literami danego słowa, a słowo zostanie ujawnione po rozwiązaniu zagadki.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych gier dla dzieci, które mogą sprawić, że twoje dzieci będą szczęśliwe i zdrowe. Mamy nadzieję, że te gry pomogą Twoim dzieciom uzyskać zdrowy umysł i ciało.