10 Najfajniejszych gier na smartfony dla użytkowników Androida i iOS

Czy szukasz kilku fajnych gier na smartfony, aby grać na swoim urządzeniu mobilnym? Następnie zamierzam podzielić się z wami 10 najfajniejszych gier na smartfony dla użytkowników Androida i iOS.

Jestem pewien, że większość ludzi już grał w gry na smartfony, ale jeśli chcesz grać jakąś nową grę to na pewno znajdziesz coś ciekawego w tej liście. Wszystkie gry są darmowe do pobrania i grania, więc nie musisz wydawać żadnych pieniędzy.

1. Super Stickman Golf

Super Stickman Golf to pierwsza gra w tym zestawieniu gier na smartfony dla użytkowników Androida i iOS. Jest to najbardziej znana i najpopularniejsza gra w golfa na świecie. Gra jest super realistyczna, łatwa do gry, a grafika jest niesamowita.

2. Tapulous Free Fall

Tapulous Free Fall to gra o swobodnym spadaniu, ale nie jest to Twoja zwykła gra o spadaniu. Jest to jedna z najbardziej wciągających i zabawnych gier. Zostaniesz poproszony o przeskoczenie z jednej platformy na drugą. Musisz stukać w ekran, aby skakać i unikać przeszkód.

3. Temple Run

Temple Run jest jedną z najbardziej popularnych gier na świecie. Pewnie już słyszałeś o tej grze, ale jeśli nie, to możesz sprawdzić poniższy filmik. Gra polega na bieganiu przez różne poziomy i jest jedną z najbardziej wciągających gier.

4. Plants vs Zombies

Plants vs Zombies to gra typu zombie shooter. Zostaniesz poproszony o zniszczenie zombie poprzez strzelanie i zabijanie ich. Jest to najbardziej popularna gra i jestem pewien, że już grałeś w tę grę.

5. Cabela’s Big Game Hunter

Cabela’s Big Game Hunter jest jedną z najbardziej popularnych gier myśliwskich na świecie. Będziesz zobowiązany do polowania na różne zwierzęta, a następnie będziesz mógł je zabić.

6. Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars to najnowsza odsłona serii Angry Birds. Gra oparta jest na postaciach z Gwiezdnych Wojen i ich przygodach. Będziesz zobowiązany do latania przez poziomy i zbierania klejnotów, aby pokonać wrogów.

7. Angry Birds Go!

Angry Birds Go! to darmowa wersja gry Angry Birds Go. W tej grze będziesz musiał zbierać jajka i opiekować się świnkami.

8. Subway Surfers

Subway Surfers to trzecia odsłona serii Angry Birds. Gra polega na zbieraniu monet i unikaniu przeszkód. Będziesz zobowiązany do przeskakiwania z jednej platformy na drugą, aby osiągnąć cel.

9. Temple Run 2

Temple Run 2 to druga odsłona serii Temple Run. Jest to gra typu runner i będziesz zobowiązany do biegania przez różne przeszkody i zbierania klejnotów.

10. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to najpopularniejsza gra logiczna na świecie. Będziesz zobowiązany do dopasowania cukierków, aby złamać przeszkody.

Wnioski:

Oto 10 najfajniejszych gier na smartfony dla użytkowników Androida i iOS.