10 Najciekawsze gry, które zmienią sposób myślenia o grach

Gry to najlepszy sposób na zabicie nudy i zrelaksowanie umysłu. Możesz grać w gry na komputerze, telefonie komórkowym, a nawet na Nintendo DSi. Istnieje wiele gier dostępnych na rynku, ale większość gier są nudne i nie mają nic specjalnego o nich.

Istnieje wiele gier, które są niesamowite i wyjątkowe w branży gier. Podzielę się z tobą kilkoma najciekawszymi grami, które zmienią sposób, w jaki myślisz o grach.

1. The Room

The Room to gra indie stworzona przez dewelopera o nazwie The Chinese Room. The Room to gra oparta na łamigłówkach, w której musisz rozwiązać serię zagadek. Gra jest dostępna w Google Play Store i Steam.

2. Plants vs Zombies

Jest to jedna z najlepszych gier o zombie, w którą możesz zagrać na swoim telefonie. Jest ona dostępna w Google Play Store i Appstore. Podstawową koncepcją gry jest to, że musisz chronić swój ogród przed zombie.

3. Portal

Portal to znakomita gra, w którą możesz grać na komputerze PC i Mac. Jest to jedna z najlepszych gier logicznych, która zapewni Ci nowe doświadczenie.

4. Braid

Braid to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych gier indie, która jest dostępna na PC, Mac i iOS. Jest to gra typu point and click i będziesz mógł używać myszki lub dotyku do poruszania postacią i interakcji z otoczeniem.

5. Fez

Fez to jedna z najlepszych gier platformowych, która zapewni Ci zajęcie na długie godziny. Będziesz musiał przejść przez serię zagadek, aby dotrzeć do końca.

6. Minecraft

Minecraft jest jedną z najpopularniejszych gier wideo, które są dostępne na rynku. Jest to gra typu sandbox, w której możesz stworzyć swój własny świat, budować wszystko i robić co chcesz.

7. Osmos

Osmos to gra logiczna, która jest dostępna na Androida, iOS i PC. Musisz znaleźć różne planety i połączyć je ze sobą.

8. Papers, Please

Papers, Please to jedna z najlepszych gier fabularnych, która sprawi, że będziesz zainteresowany grą. Będziesz musiał wybrać, czy pozwolić ludziom przejść, czy powstrzymać ich przed wejściem.

9. Journey

Journey to gra logiczna, która przeniesie Cię do innego świata. Gra jest prosta, która przeniesie cię do innego świata.

10. Superbrothers: Sword and Sworcery EP

Superbrothers: Sword and Sworcery EP to jedna z najciekawszych gier przygodowych, która zapewni Ci zajęcie.

Wnioski:

Są to jedne z najciekawszych gier, które zmienią sposób, w jaki myślisz o grach. Jeśli jesteś graczem, to będziesz chciał spróbować tych gier, a jeśli nie masz żadnej z tych gier, to lepiej będzie je pobrać i grać.