10 gier, które sprawiają, że się uśmiechamy

Istnieją pewne proste i zabawne gry, które sprawiają, że nasz dzień jest lepszy. Niektóre z tych gier są tak zabawne, że nie musimy się martwić o bycie nieśmiałym lub zakłopotanym. Po prostu możemy cieszyć się graniem w takie gry z naszymi przyjaciółmi. Oto 10 gier, które sprawią, że będziesz się śmiał na pewno.

1. Złapać świnię w kocu

Czego potrzebujesz:

– Świnia w kocu

– Twój przyjaciel

– Czysta szmatka

Ta gra jest najbardziej znaną grą dzieci. One po prostu uwielbiają w nią grać. Dziecko rzuci koc na podłogę, a następnie jego przyjaciel będzie musiał złapać koc, gdy będzie jeszcze na podłodze.

2. Balony

Jest to bardzo prosta gra, ale jest to gra, że dzieci są szalone dla. Po prostu chcą grać w tę grę przez wiele godzin. Uwielbiają ją, bo mogą w nią grać w każdym miejscu. Nie ma potrzeby kupowania czegokolwiek do tej gry.

3. Chowanie i szukanie

Dziecko będzie ukrywać się gdzieś w domu, a jego przyjaciel będzie próbował go znaleźć. Ta gra jest najbardziej ulubiona przez dzieci i po prostu uwielbiają w nią grać.

4. Clothespin

Wszyscy wiemy, że jak wiele zabawy jest clothespin. Dzieci uwielbiają grać w tę grę ze swoimi przyjaciółmi. Po prostu uwielbiają przypinać coś do ściany.

5. Jenga

Jenga to gra, w którą gra się w domu. Musisz zachować blok na górze stołu, a następnie trzeba wziąć bloki jeden po drugim z góry. Jeśli zgubi się klocek to trzeba zacząć od nowa.

6. Staruszka

Dzieci uwielbiają grać w tę grę ze swoimi przyjaciółmi. W tej grze dziecko będzie musiało położyć się na ziemi i poprosi starszą panią, aby stanęła na nim. Ona będzie próbowała utrzymać równowagę na dziecku, ale dziecko sprawi, że spadnie.

7. Tic Tac Toe

Tic Tac Toe jest najbardziej popularną grą, w którą dzieci uwielbiają grać. W tej grze będziesz musiał zaznaczyć linie na planszy. Linie będą zaznaczone na planszy zaczynając od góry do dołu i będą ponumerowane od 1 do 9.

8. Blef ślepego człowieka

W tej grze dzieci będą musiały odgadnąć liczbę, która jest ukryta. Jeśli dzieci zgadną dobrze to gra się kończy, jeśli nie to gra będzie kontynuowana i dzieci będą musiały odgadnąć ukrytą liczbę.

9. Tablica kredowa

Kreda jest najczęstszą grą, którą można zobaczyć w klasach. W tej grze trzeba narysować figurę na tablicy za pomocą kredy.

10. Węże i drabiny

W tej grze będziesz musiał wspiąć się po drabinie i będziesz musiał unikać węży. Musisz przeskoczyć z węża na drabinę.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podoba ci się te 10 gier. Jeśli lubisz te gry to możesz podzielić się nimi z przyjaciółmi.